رویکرد حرفه‌ای در تولید و گالوانیزه انکر بولت

ما در شرکت ساخت و تولید گالوانیزه شهاب، با استفاده از فناوری پیشرفته و کیفیت بالا، در تولید و گالوانیزه انکر بولت از بهترین مواد و روش‌ها استفاده می‌کنیم.

انکربولت چیست؟

انکر بولت به‌معنای پیچ چفتی است که برای چسباندن به سطوح مانند بتن استفاده می‌شود. هدف از این ابزار در بتن، انجام عملیاتی نظیر گسترش، ترمیم و یا تعمیر اجزای فولادی می‌باشد. همچنین برای اتصال صفحات فولادی نظیر پلیت‌ها به بتن از آن بهره می‌جویند.

چرا انکر بولت گالوانیزه؟

در فرآیند گالوانیزه کردن، انکر بولت‌ها در محلول روی مذاب قرار می‌گیرند تا کل سطح آنها یا بخشی از آن با پوشش گالوانیزه پوشانده شود. این پوشش خارجی به محافظت از انکر بولت‌ها در برابر خوردگی کمک می‌کند. استفاده از انکر بولت گالوانیزه زمانی مناسب است که با آب یا رطوبت به طور منظم در تماس باشد. این پوشش خارجی به عنوان یک دافع و اولین سپر دفاعی انکر بولت در مقابله با رطوبت عمل می‌کند.

انکربولت گالوانیزه

مشخصات انکربولت های تولیدی شرکت گالوانیزه شهاب

شرکت ساخت و تولید گالوانیزه شهاب، انواع و اقسام سینی کابل گالوانیزه را با مشخصات زیر تولید و عرضه می‌کند.

شرح قطعه

ابعاد (میلیمتر)

ضخامت (میلیمتر)

طول

ضرورت گالوانیزه کردن انکر بولت

یکی از پرسش‌های متداول مشتریان شرکت ساخت و تولید گالوانیزه شهاب، درباره ضرورت استفاده از انکر بولت و سینی کابل گالوانیزه است. هرچند در برخی پروژه‌ها اتصالات نیاز به گالوانیزه شدن ندارند، اما به طور کلی، گالوانیزه به عنوان یک پوشش محافظ برای محصولاتی مانند انکر بولت و سینی کابل باعث افزایش عمر نسبتاً طولانی می‌شود. برای انکر بولت‌های نصب شده در محیط‌های مرطوب، مقابله با خوردگی از اهمیت خاصی برخوردار است، زیرا خوردگی ممکن است مقاومت این محصولات را کاهش دهد. به طور معمول، زمانی که از انکر بولت در فضای باز استفاده می‌شود، پوشش گالوانیزه آن‌ها بسیار حائز اهمیت است.

فرآیند گالوانیزه کردن انکر بولت‌ها ممکن است با استفاده از استاندارد ASTM A153 کلاس C یا به صورت مکانیکی توسط استاندارد ASTM B695 کلاس 50 انجام شود، که نوع آن توسط مشتری انتخاب می‌شود. شرکت‌های برتر تولید انکر بولت در جهان معمولاً گالوانیزه گرم را با استفاده از استاندارد ASTM A153 کلاس C ارائه می‌دهند.

شرکت ساخت و تولید گالوانیزه شهاب

مزایای گالوانیزه کردن انکر بولت ها

همانطور که ذکر شد، گالوانیزه یک پوشش مقاوم در برابر خوردگی برای اتصال‌دهنده‌های فولادی همچون انکر بولت فراهم می‌کند. این فرآیند عمر و دوام محصولات را افزایش می‌دهد و از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه‌تر است. برخی از مزایای گالوانیزه کردن انکر بولت‌ها عبارتند از:

  • در فرآیند گالوانیزه، قطعات به صورت یکنواخت با پوشش روی پوشانده می‌شوند.
  • گالوانیزه گرم، حفاظت طولانی‌مدتی برای اتصال‌دهنده‌ها و سایر محصولات فولادی ارائه می‌دهد.
  • در این روش، روی به صورت متالورژیکی به فولاد متصل می‌شود و نتیجهٔ آن یک محافظت دائمی برای این محصول فراهم می‌کند.
  • طول عمر مورد انتظار از انکر بولت گالوانیزه شده می‌تواند بیش از 30 سال باشد.

سوالی دارید؟ در خدمتیم

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش، با کارشناسان ما تماس بگیرید.